Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Rola kształcenia w życiu człowieka

Rola kształcenia w życiu człowieka

Dnia 19 października 2018 r. w naszej szkole w ramach SzOKZ odbyło się spotkanie z panią doktor Urszulą Chrobak – Kochman na temat „Rola kształcenia w życiu człowieka” oraz „Wiedza chroni przed nieszczęściem”. W czasie spotkania poruszono także zagadnienia dotyczące uzależnień, pielęgnacji cery i ciała oraz  ochrony organizmu człowieka przed szkodliwymi czynnikami.

W wykładzie pani doktor uczestniczyli uczniowie klas gastronomicznych i budowlanych, a nad całością spotkania czuwała pani Jadwiga Marek.

Skip to content