Sukces naszej uczennicy w konkursie gastronomicznym

Sukces naszej uczennicy w konkursie gastronomicznym

26 października Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Województwa Małopolskiego w Krakowie ogłosił wyniki konkursu „Mam zawód. Mam fantazję – zakąski bankietowe”. Konkurs, w którym uczestniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, odbył się 23 października w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie. Naszą szkołę reprezentowała Karolina Smreczek z klasy IIG. Nasza uczennica zajęła II miejsce ustępując tylko Witoldowi Mądremu, który reprezentował Zespół Szkół Gastronomicznych Nr 1 w Krakowie.

Należy przypomnieć, że w ubiegłym roku w „Quizie wiedzy kulinarnej”, organizowanym
w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” w Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce, nasi reprezentanci również zdobyli drugie miejsce ustępując gospodarzom.

Do konkursu Karolina  przygotowywała się pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych: pani Joanny Potoniec, pani Zofii Pławeckiej i pana Pawła Dudczyka.

Skip to content