Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Gra do przyszłości

Gra do przyszłości

Warsztaty z doradztwa zawodowego

W związku z nawiązaniem współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, dnia 9 października w naszej szkole odbyły się warsztaty w ramach realizacji projektu Gra do przyszłości – planowanie kariery.

Uczniowie klasy 3 B2  Technikum Ekonomicznego mieli okazję lepiej poznać swoje predyspozycje zawodowe, odkryć kompetencje zawodowe w relacji do typu osobowości.

Koncepcja warsztatów oparta o grę planszową, była nie tylko cenną  wskazówką wyboru dalszej ścieżki zawodowej, ale także  świetną zabawą.

W perspektywie własnego samorozwoju wszyscy okazali się zwycięzcami.

Nad sprawnym przebiegiem warsztatów czuwała pani Agata Stochel.

Skip to content