Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Zdrowie to twój sukces

Zdrowie to twój sukces

W ramach działania Szkolnego Ośrodka Kariery Zawodowej, którego opiekunem jest pani Jadwiga Marek, 24 i 25 września w budynku A i B naszej szkoły odbyły się dwa spotkania z panią Wiesławą Bubulą – kierownikiem Sekcji Żywienia oraz dietetykiem w Szpitalu Powiatowym w Limanowej.

W czasie spotkania pt. „Zdrowie twoim sukcesem” poruszono m.in. następujące zagadnienia: problemy żywieniowe, nadwaga i otyłość, piramida zdrowego żywienia i aktywności fizycznej oraz gdzie szukać pomocy w przypadku problemów żywieniowych.

W wykładach uczestniczyli uczniowie klas ekonomicznych, weterynaryjnych, geodezyjnych, gastronomicznych, budowlanych oraz liceum ogólnokształcącego.

Spotkania przebiegały w miłej, serdecznej atmosferze.

Skip to content