Sukces sportowy Rafała Sułkowskiego

Sukces sportowy Rafała Sułkowskiego

Dnia 15 września w miejscowości  Zalesie ( gmina  Limanowa) odbył się Ogólnopolski Bieg Niepodległości.  Zawodom patronował Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Starosta Powiatu Limanowskiego Jan Puchała. Do zawodów zgłosiło się wielu utytułowanych zawodników i zawodniczek, aby rywalizować między sobą na dystansie 10 kilometrów (kat. mężczyzn) oraz 5 kilometrów (kat. kobiet). Zawodnicy zmagali się w malowniczej scenerii tras biegowych Zalesia.

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy IVb1 Rafał Sułkowski, który po emocjonującym finiszu zajął II miejsce zaraz za utytułowanym zawodnikiem biegów górskich Robertem Faronem.

Rafał startuje w wielu imprezach biegowych, nie tylko lokalnych, ale również na terenie całej Polski, gdyż ta dyscyplina sportu jest jego pasją. Gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy dalszych sukcesów na trasach biegowych.

Skip to content