Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Gratulujemy naszym stypendystom

Gratulujemy naszym stypendystom

27 września 21 uczniów naszej szkoły z rąk Starosty Limanowskiego Jana Puchały otrzymało stypendia za najlepsze wyniki w nauce.
W roku szkolnym 2018/2019 stypendia otrzymali:
Łucja Wardęga 4 G1, Sandra Sewiło 3 P, Żaneta Nowak 3 C, Zuzanna Jagieła 3 P, Karolina Smreczek 2 G, Dorota Twaróg 3 P, Gabriela Szotkowska 3 F/H, Bernadeta Urbańska 2 M, Gabriela Zapała 3 O//M, Anna Kucharczyk 3 b1, Karolina Migacz 2 P, Natalia Tomaszek 3 P, Natalia Zbyrowska 2 P, Adriana Dąbrowska 3 T1, Agnieszka Janik 4 b1, Sylwia Więcek 4 b1, Iwona Kazior 3 O/M, Karol Sułkowski 2 T1, Karolina Żmuda 4 b2, Patrycja Koza 3 b1,Weronika Migacz 2 M.
Jesteśmy z nich bardzo dumni, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content