Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Zrób zdjęcia i przynieś do biblioteki!

Zrób zdjęcia i przynieś do biblioteki!

Uwaga konkurs biblioteczny! Zrób zdjęcia i przynieś do biblioteki.

 Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału  w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Zachęcamy Was do dzielenia się z nami fotografiami miejsc bliskich waszemu sercu.

Jaka jest Polska w Waszych oczach? Co Wam się wydaje najbardziej interesujące,  wyjątkowe, piękne, warte pokazania?

Czekamy na Wasze zdjęcia do 30 września 2018 roku. Przynieście 2 zdjęcia w formacie  13 x 17 lub 15 x 21. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i umieszczone w gablocie.

 

Zapraszamy!

Skip to content