Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Bezpłatne wejściówki na koncert Małopolska dla Maturzystów! 

Bezpłatne wejściówki na koncert Małopolska dla Maturzystów! 

Już 23 czerwca w TAURON Arenie w Krakowie odbędzie się wyjątkowy koncert Małopolska dla Maturzystów! Na żywo będzie można usłyszeć Margaret, Bednarka czy Afromental

Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – koncert Małopolska dla Maturzystów – podczas którego zagrają gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Niesamowita atmosfera i udana zabawa będą czekać na tegorocznych maturzystów w sobotę 23 czerwca 2018 w TAURON Arena Kraków

Dodatkowo, w przerwie między występami, odtańczymy wspólnie poloneza, którego poprowadzi mistrz choreografii, Andrzej Starowicz, znany m.in. z programu You can dance!

Darmowe bilety do pobrania na stronie internetowej: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/malopolska-dla-maturzystow/

 Zabierzcie bliskich i znajomych i bawcie się jak nigdy dotąd!

Skip to content