Zajęcia terenowe w KoniGórce

Zajęcia terenowe w KoniGórce

25.04.2018 r. mieliśmy przyjemność odwiedzić malowniczo położoną stadninę koni KoniGórka w Łukowicy prowadzoną przez Panią Sylwię Mądzelewską-Pietrzak wraz z rodziną. Właścicielka prowadziła bardzo ciekawy wykład dotyczący ras, umaszczenia, żywienia, chorób, zabiegów pielęgnacyjnych i imprintingu u koni. Następnie mogliśmy w praktyce zastosować przedstawione informacje. Zachwyceni ogromem wiedzy i życzliwością Pani Sylwii z niecierpliwością oczekujemy kolejnych zajęć w KoniGórce, których tematem będzie hipoterapia.

Wszystkim zainteresowanym tematyką hodowli koni gorąco polecamy to wspaniałe miejsce. Właścicielom bardzo dziękujemy za otwartość i serdeczne przyjęcie nas.

                                                                                              Pozdrawiamy Weterynaria 1W i 2W

Skip to content