Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

„Każdy koniec, jest początkiem czegoś nowego…”- pod takim hasłem pożegnaliśmy ponad trzystu trzydziestu uczniów klas maturalnych: Technikum oraz Liceum Ogólnokształcącego w naszej szkole. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w piątek 27 kwietnia na hali sportowej o godzinie 1000.

Zaszczycili nas swą obecnością goście, którymi byli: Wicestarosta Powiatu Limanowskiego Pan Mieczysław Uryga, Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Powiatu Limanowskiego Pan Artur Krzak, Przewodniczący Rady Rodziców Pan Piotr Zoń, rodzice trzydziestu ośmiu uczniów ze świadectwem z wyróżnieniem przez cały cykl nauczania , oraz laureatów olimpiad. Oczywiście nie mogło zabraknąć Dyrekcji i wychowawców owych klas.

Cała gala przebiegła w wyniosłej, a zarazem nostalgicznej atmosferze. Niezwykłych emocji dostarczyły nam występy wokalne i instrumentalne zespołu Consonans w którym tym razem, występowali sami maturzyści. Były nagrody, listy gratulacyjne dla rodziców, były podziękowania, kwiaty, a nawet łzy…

Życzymy naszym drogim maturzystom dużo szczęścia w dorosłym życiu, na początku ich nowej drogi, a przede wszystkim trzymamy kciuki za matury, które zbliżają się wielkimi krokami!!!

Nad organizacją i przygotowaniem uroczystości pracowali nauczyciele:

Agata Ziemba, Justyna Twaróg, Jolanta Sobuś, Grzegorz Wrona, Leszek Mordarski „Consonans”.

Uczniowie: Anna Kucharczyk – 2b1,  Bartosz Boroń – 3F/H, Tomasz Michalik – 3b2.

Skip to content