Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Powiatowe mistrzostwa w piłce nożnej

Powiatowe mistrzostwa w piłce nożnej

 17 maja 2018 r. na stadionie przy MKS Limanovia odbyły się zawody o Mistrzostwo  Powiatu Limanowskiego w  piłce nożnej w ramach Licealiady Młodzieży Chłopców.          Organizatorem zawodów był ZPO- Międzyszkolny Ośrodek Sportowy PL w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Limanowej.

 Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów:

I LO Limanowa

ZSO i Z Limanowa

ZS Tymbark

ZSTI Mszana Dolna

ZS 1 Limanowa

ZST i O Limanowa

BS I s CECHU Rzemiosła i Przedsiębiorczości Limanowa

W wyniku losowania ustalono kolejność rozgrywania meczy w dwóch grupach    „systemem każdy z każdym”

Wyniki poszczególnych spotkań:

 ZS 1 Limanowa – ZS Cech Limanowa 20 : 1

 I LO Limanowa – ZS Tymbark 1 : 2

 ZSO i Z Limanowa – ZST i O Limanowa 2 : 0

 ZS 1 Limanowa – ZS Tymbark 8 : 0

 ZS Cech Limanowa – I LO Limanowa 2 : 7

 ZSTI Mszana Dolna – ZST i O Limanowa 2 : 1

 I LO Limanowa – ZS 1 Limanowa 2 : 4

 ZS Tymbark – ZS Cech Limanowa 5 : 1

 ZSO i Z Limanowa – ZSTI Mszana Dolna 4 : 2

Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

 1 miejsce:    ZS 1 LIMANOWA

 2 miejsce:     ZSO i Z LIMANOWA

 3 miejsce:     I LO LIMANOWA

 4 miejsce:     ZSTI MSZANA DOLNA

 5-6 miejsca:  ZS TYMBARK, ZST i O LIMANOWA

 7 miejsce:     BS I s CECH Limanowa

 Awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 29 maja br. w Nowym  Targu uzyskała  nasza drużyna w składzie: Karol Pietrzak, Szymon Pietrzak, Kacper Skrzatek,     Kacper Pławecki, Kamil Palacz, Mariusz Koszut, Mariusz Liptak, Szymon Majeran, Paweł Pławecki.Nad całością przygotowań czuwał opiekun drużyny mgr Tomasz Sebastjański.

Gratulujemy sukcesu naszej szkolnej drużynie i życzymy kolejnej wygranej.

Skip to content