Zatańcz z nami salsę!

Zatańcz z nami salsę!

Szkolna Grupa “APETYT NA ZDROWIE” ZAPRASZA NA PIĄTKOWE ZAJĘCIA SALSY !!!

Salsa rozluźnia i odpręża umysł i ciało ! Potwierdzają to uczestnicy kursu!

ROZPOCZNIJ WEEKEND Z UŚMIECHEM NA TWARZY 🙂

Zapisz się i zobacz jakie to proste i przyjemne !!!

 

Jak dbać o zdrowie tanecznym krokiem w gronie przyjaciół i kolegów ?

 

Na wiosnę “budzimy się do życia z zimowego letargu”, mamy więc często ochotę zrobić coś nietypowego, innego niż do tej pory … Mamy dla Ciebie ŚWIETNĄ PROPOZYCJĘ! A może skusisz się na ZAJĘCIA SALSY z wykwalifikowanym instruktorem tańca?

 

Tańce latynoamerykańskie, w tym salsa, są niezwykle popularne na świecie. Stoi za tym przede wszystkim energiczna muzyka i żywiołowe ruchy. To połączenie sprawia, że salsa porwie do tańca nawet najbardziej oporne osoby! Figury taneczne salsy opierają się na rostych, rytmicznych krokach, bujaniu biodrami i pracą górnej części ciała. W zależności od konkretnej odmiany salsy, tańczy się ją w każdym przypadku nieco inaczej, jednak podstawy tego stylu pozostają niezmienne.

Szkolna Grupa ,,APETYT NA ZDROWIE” zaprasza więc wszystkich chętnych na kurs SALSY prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora i tancerza tańca towarzyskiego, prowadzącego własną szkołę tańca.

 

Zajęcia odbywają się w piątki w godzinach 13.40 – 15.10  (czyli po 2 lekcje 45-minutowe) na sali gimnastycznej ZS Nr 1 w Limanowej.

 MASZ OCHOTĘ MIŁO SPĘDZIĆ CZAS? CHCESZ ZOBACZYĆ, CZY WARTO? PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM 🙂

ZAPRASZAMY!!!

 

Zgłoszenia przyjmują Panie: Agnieszka Sułkowska i Dorota Żelasko

oraz Justyna Szczepaniak z klasy 1C i Daniel Pietrzak z klasy 2G.

 

Salsa polecana jest każdemu, kto czuje latynoamerykańskie brzmienia i płomienny charakter tańca. Już podczas pierwszych zajęć salsy, na sali, dobiera się kobiety i mężczyzn w taneczne pary, tańczymy razem w kole, zmieniając się co jakiś czas – na zajęcia można więc przyjść samemu i poznać nowych kolegów, koleżanki 🙂

Podczas zajęć, poza świetną atmosferą, zyskaniem dobrego samopoczucia i oddaniu się zabawie, spalimy mnóstwo kalorii, ponieważ salsa jest bardzo żywiołowym tańcem. Jego energię poczują przede wszystkim nogi i biodra, bo na ich pracy opiera się cała technika, a także górna część ciała, dzięki licznym wymachom ramion i ruchom dłoni, w które obfituje ten latynoamerykański styl taneczny.