Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Turniej Futsal Ekonom

Turniej Futsal Ekonom
W dniu 15.03.2018 w naszej szkole odbył się coroczny turniej piłki nożnej „Futsal Ekonom” o Puchar Dyrektora Szkoły. Uroczystego otwarcia i przywitania drużyn oraz ich opiekunów dokonała Dyrektor Szkoły mgr Joanna Rudek.

W rywalizacji uczestniczyły szkoły gimnazjalne z terenu Powiatu Limanowskiego: Szkoła Podstawowa w Rupniowie, Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 1 w Limanowej, Szkoła  Podstawowa Nr 2 w Limanowej, Szkoła Podstawowa w Tymbarku, Zespół Szkolno Przedszkolny Ujanowice, Szkoła Podstawowa w Laskowej.

Drużyny rywalizowały ze sobą w systemie każdy z każdym w 15-sto minutowych spotkaniach.
 
W wyniku rozegranych spotkań, po zaciętej rywalizacji mistrzami okazała się drużyna Zespołu Szkolno Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej pod opieką mgr Bogusława Biedy.
Na drugim miejscu znalazła się drużyna Zespołu Szkolno Przedszkolnego w  Ujanowicach pod opieką mgr Mariusza Przystały, natomiast brązowe medale przypadły dla drużyny Szkoły Podstawowej w Tymbarku pod opieką mgr Krzysztofa Wiśniowskiego.
 
Uroczystego wręczenia pucharów, medali oraz dyplomów  dokonała Z-ca Dyrektora mgr Anna Zając.
Dziękujemy wszystkim szkołom za udział w turnieju i zapraszamy za rok.
 
Ze sportowym pozdrowieniem nauczyciele wychowania fizycznego.
Skip to content