Lider Wiedzy Ekonomicznej

Lider Wiedzy Ekonomicznej

W dniu 16.03.2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs “Lider Wiedzy Ekonomicznej – Konkurs o Puchar Rektora PWSZ “. Temat tegorocznej edycji brzmiał: “Przedsiębiorczość i innowacje- kluczem do sukcesu “. Uczniowie rozwiązywali zarówno pytania zamknięte jak i otwarte. Dodatkowym utrudnieniem były ujemne punkty za złą odpowiedź. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 2b1, 2b2 oraz 3b2 technikum ekonomicznego.  W sumie w naszym okręgu wzięło udział 82 uczniów. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 6 uczniów: Tomasz Miśkowiec kl. 2b2, Marcin Karpierz, Karolina Dudek, Sławomir Lach, Bartłomiej Trepa z kl. 3b2 oraz Anna Augustyn z kl. 2b1. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim etapie, który odbędzie się 6.04 w Instytucie Ekonomicznym PWSZ w Nowym Sączu.

Elżbieta Bogacz 

Skip to content