Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Konkurs polonistyczno – plastyczny

Konkurs polonistyczno – plastyczny

              Nauczyciele języka polskiego ogłaszają konkurs na projekt okładki ulubionej książki.

              Projekt okładki wykonany w dowolnej technice (grafika komputerowa, kredki, farby, itp.) wraz z uzasadnieniem wyboru książki (tekst o objętości do jednej strony A4 na nośniku elektronicznym) należy dostarczyć do 20 kwietnia 2018 do nauczyciela polonisty.

              Nagrodzone i wyróżnione prace za zgodą autorów będą publikowane na stronie szkoły i prezentowane w gablocie w budynku A.

              Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe i oceny z języka polskiego.

Skip to content