Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Ekonom na podium w futsalu

Ekonom na podium w futsalu

Zakończyła się organizowana pod Patronatem Starosty Limanowskiego P. Jana Puchały oraz Burmistrza Miasta Limanowa P. Władysława Biedy Limanowska Liga Futsalu – sezon 2017/2018

W ostatniej kolejce Extraligi FB Wojtas wygrywa z Tischnerem. Markam w bardzo ważnym meczu wygrywa z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej i zdobywa tytuł wicemistrzowski. W meczu drużyn walczących o utrzymanie Kajet Team remisuje z Copacabaną. Na najniższym stopniu podium w Extralidze stanął pauzujący dzisiaj Ekonom. Do I Ligi spada drużyna Tischnera.
Najlepszym zawodnikiem Extraligi wybrano Józefa Piwowarczyka (FB Wojtas). Najlepszy bramkarz – Mariusz Pałka (FB Wojtas). Król strzelców – Dawid Kurczab (FB Wojtas). Punktację kanadyjską wygrywa zawodnik Markamu – Kamil Kuziel. Nagroda Fair Play trafiła w ręce drużyny Ekonoma.
Oto Drużyna Gwiazd wybrana przez wszystkie drużyny Extraligi:
Pałka Mariusz, Piwowarczyk Józef, Kurczab Kamil (wszyscy FB Wojtas) oraz Mirosłąw Kordeczka Ekonom i Król Mateusz (Bank Spółdzielczy w Limanowej).

Gratulujemy naszym zawodnikom oraz ich opiekunowi mgr Tomaszowi Sebastjańskiemu.

Tabela końcowa:

lp drużyna ilość meczy pkt bramki zdobyte bramki stracone zw. remis por.
1 FB WOJTAS – Mistrz Extraligi 12 27 38 19 8 3 1
2 MARKAM KASINKA MAŁA 12 21 41 33 6 3 3
3 EKONOM 12 21 30 23 6 3 3
4 BANK SPÓŁDZIELCZY LIMANOWA 12 18 36 33 5 3 4
5 COPACABANA 12 9 23 40 2 3 7
6 KAJET TEAM 12 9 25 38 1 6 5
7 TISCHNER 12 8 26 33 1 5 6
               
Skip to content