Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Deutsch ist einfach! Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Deutsch ist einfach! Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Z przyjemnością informujemy, że dn. 5 marca br. odbyły się szkolne eliminacje konkursu językowego „Deutsch ist einfach”. W konkursie leksykalno-gramatycznym wzięło udział 8 szkół z powiatu limanowskiego, z czego do drugiego etapu zakwalifikowało się 13 najlepszych uczniów, którzy uzyskali powyżej 60 pkt. na 80 możliwych. Osoby te zapraszamy wraz z opiekunami na kolejny etap konkursu, który odbędzie się 21 marca podczas Dnia Otwartego z Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. Lista osób, które zakwalifikowały się do drugiego etapu została rozesłana drogą meilową do szkolnych koordynatorów konkursu. Przypominamy, że rejestracja uczestników odbywać się będzie od godz. 9.00 do 9.30 w sali nr 42 na drugim piętrze w głównym budynku ZS Nr 1 przy ul. Piłsudskiego 81. Konkurs rozpocznie sie o godz. 9.30. Na uczestników czekają okolicznościowe dyplomy, a na 3 najlepsze osoby atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Przypominamy również, że do 21 marca można jeszcze dostarczać filmy i prezentacje multimedialne na drugi konkurs:

„Meine Gegend – Geschichte und Gegenwart” („Moje okolice – historia i teraźniejszosc“)

lub

„Meine Schule“ („Moja szkoła“)

Na zwycięzców również czekają atrakcyjne nagrody.

ZAPRASZAMY!

 

Miło nam poinformować, że własnie rusza I edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego, którego organizatorem jest Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Będzie on przebiegał w dwóch różnych kategoriach: konkurs leksykalno-gramatyczny oraz konkurs na prezentację multimedialną. Szczegółowy regulamin  znajduje się tutaj: regulamin konkursu

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Skip to content