Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Wypoczywaj zdrowo i bezpiecznie!

Wypoczywaj zdrowo i bezpiecznie!

Szkolna Grupa ,,APETYT NA ZDROWIE” zachęca do aktywnego wypoczynku: spacery, sanki, narty, łyżwy… WYPOCZYWAJ ZDROWO i BEZPIECZNIE!  CIESZ SIĘ WOLNYM CZASEM!

Zachęcając wszystkich do aktywnych form spędzania czasu na zewnątrz, my również wybraliśmy się na łyżwy! Na lodowisku uczyliśmy się jeździć, ale także poznaliśmy zasady bezpiecznej jazdy. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Panu Robertowi Papieżowi za przeprowadzenie instruktażu bezpiecznej jazdy na łyżwach oraz za obrazowe przedstawienie zasad postępowania w przypadku różnych kontuzji, z którymi możemy się spotkać na lodowisku.

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy „PORADNIK”

Skip to content