Rozsławiali powiat limanowski w 2017 roku

Rozsławiali powiat limanowski w 2017 roku

Gospodarze Starostwa Powiatowego zaprosili osoby, które w 2017 roku rozsławiały powiat limanowski w Polsce. Wśród nich znalazł się mgr Leszek Mordarski wraz z zespołem „Consonans” Okolicznościowe gratulacje zostały przekazane głównie za udział naszego zespołu w Ogólnopolskim Koncercie Pieśni Patriotycznej pod hasłem „Śpiewam mojej ojczyźnie”, który odbył się w sali koncertowej Zamku Królewskiego w Warszawie. W koncercie wzięli udział przedstawiciele 12 województw, diecezji oraz laureaci, którzy otrzymali rekomendacje na Koncert Ogólnopolski. Małopolskę i diecezję tarnowską reprezentował zespół instrumentalno – wokalny „Consonans”działający w naszym Zespole Szkół nr 1.

Plik video z uroczystości

Skip to content