Przejście na zasłużoną emeryturę.

Przejście na zasłużoną emeryturę.

28 grudnia 2017 roku  Pani Janina Król i Pani Janina Orzeł – pracownice obsługi – przeszły na  emeryturę po ponad 40 latach pracy. Pani Janina Król pracuje w naszej placówce od 1990r., najpierw jako pani sprzątaczka, później jako woźna. Pani Janina Orzeł zaczęła pracować w 1975r. w Zespole Szkół Medycznych, który mieścił się w budynku B, najpierw jako magazynier, później w IV LO jako pani sprzątaczka.

Serdecznie dziękuję Paniom za rzetelną pracę, za troskę o czystość szkoły, o jej ładny, estetyczny wygląd. Dziękujemy za serdeczność, życzliwość i  uśmiech. Dziękujemy za pomoc, na którą mogliśmy zawsze liczyć.

Życzymy dużo zdrowia, zasłużonego odpoczynku, spełnienia pragnień. Niech ten nowy etap w życiu – emerytura – będzie szczęśliwy i radosny. 

Wszystkiego dobrego.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie
Zespołu Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej

Skip to content