Niech żyje bal!

Niech żyje bal!

W sobotę 20 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się Bal Studniówkowy. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 18:00. Zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście : 

 – Pan Wiesław Janczyk – Poseł na Sejm, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, 

 – Pan Jan Puchała – Starosta Powiatu Limanowskiego, 

– Pan Mieczysław Uryga – Wicestarosta Powiatu Limanowskiego,

– Pan Artur Krzak – Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego    w  Limanowej

– Pan Piotr Zoń – Przewodniczący Rady Rodziców, oraz dyrekcja, nauczyciele i rodzice.  Zabawa rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza, którego wykonało 11 klas maturalnych. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za trud kształcenia i wychowania dyrekcji i wychowawcom życzeniami i pięknymi kwiatami . W krótkich okolicznościowych przemówieniach życzono maturzystom sukcesów na maturze, w dorosłym życiu,  ale przede wszystkim udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń z tego wyjątkowego balu. Miłym akcentem był również program artystyczny przygotowany przez młodzież IV T -Technikum Budowlanego .Zabawa trwała do białego rana. Dziękujemy Rodzicom i Komitetowi Organizacyjnemu Studniówki za zaangażowanie i dobrą współpracę.

Skip to content