Młodzi przedsiębiorcy

Młodzi przedsiębiorcy

Prowadzenie przedsiębiorstwa przez młodzież? Czy to w ogóle jest możliwe? Uczniowie pierwszej klasy technikum ekonomicznego pokazują nam, że TAK! Działalność gospodarczą rozpoczęli 21 listopada 2017r, a w naszej szkole zorganizowali już kilka świetnych akcji. Mało tego! Dostali zaproszenie od Pani pedagog, Jolanty Bukowiec, z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z Laskowej, aby przedstawili jak funkcjonuje ich przedsiębiorstwo. Uczniowie przyjęli propozycje nauczycielki i 16.01.2018 roku zaprezentowali swoją działalność klasom dotychczasowego gimnazjum w pobliskiej szkole. Młodzi przedsiębiorcy pod opieką pani Elżbiety Bogacz zostali miło przyjęci. Młodzież z wielką energią opowiedziała o tym, jak założyła firmę, jak ona działa i jaki jest cel jej prowadzenia.

Edyta Zelek
 
Skip to content