Akcja mikołajkowa dla pacjentów z Prokocimia

Akcja mikołajkowa dla pacjentów z Prokocimia

Nie jesteśmy w stanie robić wielkich rzeczy, lecz drobne rzeczy z wielką miłością”
Matka Teresa z Kalkuty

Dnia 24 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się akcja pomocy dzieciom z Oddziału Onkologii w Prokocimiu. W tym dniu w budynkach A i B na przerwach sprzedawane były słodkie smakołyki. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję poprzez kupienie wypieków.

Ze szczególną wdzięcznością zwracamy się do klas, które dobrowolnie postanowiły wspomóc nasze przedsięwzięcie. Dzięki Wam mogliśmy stworzyć większy prezent.
Były to klasy:  2O/M,  3i, 2b1

Dzięki wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę na twarzach maluchów pojawił się uśmiech i radość. Dzięki Wam podopieczni prokocimskiego szpitala mogli chociaż na chwilę zapomnieć o bólu i cierpieniu związanym z chorobą.

DZIĘKUJEMY z całego serca raz jeszcze za włączenie się w tegoroczną edycję akcji.

Skip to content