Zaproszenie na film

Zaproszenie na film

W dniu 12 grudnia  odbędzie się premiera filmu fabularnego na podstawie powieści Doroty Terakowskiej pt. Ono. Film ten przygotowała młodzież klasy 3P po omówieniu tej powieści na lekcji jako lektury uzupełniającej. Uczniowie próbowali swoich sił aktorskich konstruując opowieść o trudnych wyborach życiowych głównej bohaterki Ewy. Zarówno powieść jak i film ukazują ważne, uniwersalne prawdy życiowe, pokazują niełatwe, złożone relacje rodzinne między pokoleniami. Gościnnie w filmie wystąpiła Pani  Dorota Nawara, niepełnosprawna fizycznie osoba mieszkająca w sąsiedztwie budynku B  z którą od kilku lat uczniowie utrzymują kontakt pomagając jej na co dzień.  Klasa 3P zaprasza na film w dniu 12.12.2017 o godz. 15 w budynku A, sala nr 7.  

Skip to content