Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Wycieczka do Hotelu Limanova

Wycieczka do Hotelu Limanova

12 grudnia 2017r. uczniowie klasy 1F uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Hotelu Limanova *** w Limanowej.

Celem wizyty było poznanie organizacji i technik pracy poszczególnych pionów m.in.: pracy działu służby pięter, recepcji oraz działu gastronomicznego.

Hotel Limanova *** jest położony w malowniczej miejscowość u podnóża Łysej Góry, w pięknym Beskidzie Wyspowym. Dzięki swojemu położeniu, pomiędzy Gorcami i Pogórzem Wielicko-Wiśnickim oraz rzeką Dunajec i jeziorem Czchowskim, jest świetną bazą wypadową do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów zimowych. Hotel Limanova *** to połączenie gustownego hotelu z ekskluzywnym spa oraz wysokiej klasy miejscem na spotkania biznesowe.

Pani manager Hotelu Limanova *** zapoznała uczniów z tajnikami funkcjonowania obiektu, dokładnie pokazała najważniejsze miejsca hotelu: recepcję, część mieszkalną hotelu, restaurację hotelową, salę konferencyjną, kosmetyczne gabinety Spa. Hotel Limanova *** oddaje do dyspozycji gości 32 nowoczesnych oraz stylowych pokoi i apartamentów, podzielonych na pięć kategorii. Każdy pokój jest urządzony według europejskich standardów i posiada: klimatyzację, wygodne łóżko, komfortową rozkładaną sofę, duży telewizor, kawę i herbatę, sejf, lodówkę, prysznic lub wannę, suszarkę do włosów, zestaw do parzenia kawy.

Pełen życia i energii hotel w połączeniu z atrakcyjną i zaciszną okolicą tworzą niezwykłą ofertę.

Wizyta zawodoznawcza umożliwiła uczniom poznanie od strony praktycznej ich zawodu. Młodzież mogła zwrócić uwagę na szeroki zakres obowiązków pracowników, podejmujących pracę w kompleksie hotelarskim i przekonać się, jak szeroko należy rozumieć branżę i jak wiele możliwości daje kształcenie zawodowe.

Opiekę nad uczestnikami sprawowała pani profesor Elżbieta Kita.

Uczniowie i nauczyciele życzą kadrze zarządzającej samych sukcesów i pełnego obłożenia przez cały rok.

Skip to content