Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy

Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy

W dniu 01.XII 2017 / piątek/ w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej  odbył się I Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy  Szkół Ponadgimnazjalnych w której brała udział reprezentacja naszej szkoły  w składzie: Szydłowska Sylwia kl. IC, Szumańska Katarzyna kl. IC, Kowalska Karolina kl. II F/H, Kordeczka Aneta kl. II F/H  Reprezentacja  uzyskała  dla naszej szkoły certyfikat pierwszej pomocy. W zawodach brało udział siedem reprezentacji szkół. Uczniowie pisali test pisemny i wykonywali zajęcia praktyczne.

W dniu 08.XII 2017 / piątek/ w Hotelu Limanowa ci sami uczniowie brali udział w podsumowaniu Projektu ,,Bezpieczny Powiat Limanowski” zorganizowanego przez  Starostwo Powiatowe. W czasie konferencji ogłoszono wyniki turnieju, były wykłady, prezentacje dotyczące zagrożeń. Oprócz młodzieży, wzięło udział  w konferencji wielu przedstawicieli organizacji, instytucji zajmujących się sprawami bezpieczeństwa. Opiekunami z naszej szkoły byli: z-ca dyrektora Małgorzata Golonka, nauczyciel EDB Robert Papież.

Skip to content