Nauczycielka i uczennica Mistrzyniami!

Nauczycielka i uczennica Mistrzyniami!

III Dyktando Limanowskie

15 listopada w zmaganiach z polską ortografią po raz trzeci wzięli udział mieszkańcy limanowszczyzny . W tegorocznym dyktandzie uczestniczyły 83 osoby. Autorami tekstu dyktanda byli profesorowie Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

Bardzo ucieszyły nas wyniki tegorocznego konkursu, ponieważ okazało się że na podium znalazł się nauczyciel i uczeń z naszej szkoły! Otóż już trzeci raz Tytuł LIMANOWSKIEGO MISTRZA ORTOGRAFII zdobyła mgr Monika Mól nauczycielka języka niemieckiego w naszej szkole. Natomiast Tytuł II LIMANOWSKIEGO WICEMISTRZA ORTOGRAFII zdobyła Aneta Pasionek uczennica klasy 3P. Tym razem laureatki zostały nagrodzone rowerem i tabletem. Wśród uczestników Dyktanda reprezentujących naszą szkołę znalazły się również inne uczennice klasy 3P: Anna Mamala, Monika Kołodziej, Anita Gros, Kornelia Więcek. Gratulujemy tak dużego sukcesu. i zachęcamy do doskonalenia umiejętności przed następnym Dyktandem, bo satysfakcja wielka i wartościowe nagrody.