Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Upoluj swoją książkę!

Upoluj swoją książkę!

W dniach od 2 do 30 listopada 2017r. nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskiej akcji portalu CZYTAJ PL – „Upoluj swoją książkę”. Łącznie bierze w niej udział 1000 szkół średnich z całej Polski. Wystarczy zeskanować kod i czytać, słuchać 12 bestsellerów w całości za darmo. Kod QR  dostępny jest na plakatach umieszczonych na parterze szkoły (Budynek A i B)  oraz w bibliotece szkolnej.

Honorowy Patronat nad projektem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Akcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com.

Zapraszamy do udziału w akcji!

Skip to content