Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Święto Zawodów w ZSTiO

Święto Zawodów w ZSTiO

15 listopada 2017 roku w ramach promocji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” w ZSTiO w Limanowej zorganizowano Święto Zawodów.

W imprezie tej uczestniczyła również nasza szkoła. Zespół Szkół Nr 1 – popularny „EKONOM” reprezentowały branża hotelarska i gastronomiczna. Uczniowie przyszłym gimnazjalistom pokazali sztukę zdobienia owoców i warzyw – carving, nowoczesne techniki składania serwetek oraz ręczników.

Uczennice w pięknych strojach hotelarskich podczas imprezy promowały także inne kierunki kształcenia naszego Ekonoma i zachęcały do udziału w Konkursie „ZAWODOWY GPS” oraz warsztatach „LIMANOWSKIEJ AKADEMII MŁODEGO TECHNIKA”, które w najbliższym czasie odbędą się w naszej szkole.

Skip to content