Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Razem przeciw przemocy!

Razem przeciw przemocy!

Nagrody oraz wyróżnienia w konkursie informatycznym pn. „INTERNET czy naprawdę jest niebezpieczny?”
W dniu 15 listopada bieżącego roku w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyła się konferencja pn. „Razem przeciw przemocy – współpraca międzyinstytucjonalna w Powiecie Limanowskim” organizowana w ramach kampanii „Razem przeciw przemocy!”.

Podczas konferencji zostały wręczone nagrody oraz wyróżnienia w konkursie informatycznym pn. „INTERNET czy naprawdę jest niebezpieczny?” adresowanym do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Limanowskiego.

Po zapoznaniu się z nadesłanymi zgłoszeniami, organizatorzy konkursu przyznali nagrody i wyróżnienia. Nagrody wręczał Jan Puchała Starosta Limanowski, Agata Zięba Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego wraz z Moniką Nawalaniec Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej.

W kategorii Szkoła Ponadgimnazjalna II miejsce zdobyły uczennice Naszego Zespołu Szkół: Aneta Kordeczka i Karolina Kowalska z klasy II technikum hotelarskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Skip to content