Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Mistrz Niemieckiej Ortografii 2017

Mistrz Niemieckiej Ortografii 2017

UWAGA! UWAGA! KONKURS!!!

Jeżeli interesujesz się językiem niemieckim
i nie masz problemu z pisaniem w tym języku
zgłoś się już dziś na konkurs o tytuł:

MISTRZA NIEMIECKIEJ ORTOGRAFII W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Konkurs odbędzie się 6-go grudnia (środa) na lekcji 5 w sali nr 7.

Zgłoszenia chętnych do piątku 1-go grudnia u nauczycieli języka niemieckiego!!!

Skip to content