Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Konkurs – Szynszyle

Konkurs – Szynszyle

W minionym miesiącu ogłosiliśmy konkurs na imiona dla naszych dwóch nowych podopiecznych – parki szynszyli. Najlepszymi imionami okazały się dla samca – Rico, a dla samicy – Bestia. Imiona te w najlepszym stopniu określają ich cechy charakteru i zachowanie. Rico – trochę niezdarny, ale kochany i wesoły, a Bestia to po prostu cierpiąca na nadpobudliwość mała, puchata bestyjka.

Zwycięzcom z klasy 3 W serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pomoc w nadaniu imion tym przemiłym zwierzątkom. Poniżej przedstawiamy zdjęcia zwycięzców z szynszylami.

Skip to content