Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach

Mistrzostwa Szkoły w Szachach

W dniu 16.XI 2017 / czwartek/ w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach, w których brało udział 20 osób z różnych klas. Miejsca zajęte to: chłopcy: Mól Kacper 3T1 – 1 miejsce, Pławecki Kamil 2 T1- 2 miejsce, Bień Grzegorz 2 T1- 3 miejsce. Dziewczyny: Bubula Magdalen 3b1- 1 miejsce, Katara Justyna 1W/T3- 2 miejsce. Gratulujemy i zapraszamy za rok. Opiekunami byli nauczyciele: Bartłomiej Kempny, Robert Papież, Ryszard Ewert.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach

W dniu 24.XI 2017 / piątek/ w naszej szkole odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach, w której brała udział reprezentacja naszej szkoły. Nasza drużyna występowała w składzie: Bubula Magdalena kl. 3b1, Mól Kacper 3T1, Bień Grzegorz kl. 2T1, Pławecki Kamil kl. 2T1 i zajęła 2 miejsce. W zawodach brało udział 7 reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych powiatu limanowskiego. Gratulujemy i zapraszamy za rok. Opiekunem był nauczyciel Robert Papież.

Skip to content