Konkurs! – Nazwij nasze szynszyle

Konkurs! – Nazwij nasze szynszyle

W naszej szkole od kilku dni możemy podziwiać i rozpieszczać parę małych szynszyli. Znajdują się one w klasie weterynaryjnej (nr 30). Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Z tej okazji ogłaszamy konkurs na wybór imion dla naszych nowych pupili, w czym powinny pomóc poniższe opisy.
Samiec jest beżowy i ma bardzo towarzyskie usposobienie. Jego otwartość i ciekawość w kontakcie z ludźmi wciąż wszystkich zadziwia.

Samiczka nie jest tak idealna. Ma barwę czarną aksamitną i ostry temperament. W ochronie swojej prywatności bywa bardzo waleczna.

Propozycje imion dla nowych zwierzaków wpisujcie w komentarzach pod tym postem. Spośród najbardziej kreatywnych i pasujących do opisów szynszyli wybierzemy te jedyne. Dla zwycięzcy przewidziana atrakcyjna nagroda. Zachęcamy do wysyłania komentarzy na FB!!!

Skip to content