Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela połączony z wręczeniem stypendiów dla najbardziej uzdolnionych uczniów.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Nr 1 odbyła się uroczysta konferencja Rady Pedagogicznej w trakcie której m.in. podsumowano wyniki egzaminów zewnętrznych i wręczone zostały Nagrody Dyrektora. Dyrektor szkoły Joanna Rudek nagrodziła za szczególne osiągnięcia w pracy wychowawczej i dydaktycznej 42 nauczycieli. Po konferencji miało miejsce spotkanie dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz emerytów, które swoją obecnością zaszczycił Pan Artur Krzak Dyrektor Wydziału Edukacji. Zostały wręczone Stypendia Starosty dla najzdolniejszych uczniów. Samorząd Uczniowski i Zespół Consonans przedstawił krótki program artystyczny.

A oto nazwiska uczniów – stypendystów: Edyta Rapacz, Łucja Wardęga, Aleksandra Wątor, Magdalena Miśkowiec, Sylwia Więcek, Zuzanna Jagieła, Adrianna Dąbrowska, Karolina Nowak, Katarzyna Olesiak, Katarzyna Stachowicz, Patryk Maniak, Marcin Trojański, Patryk Opoka, Gabriela Zapała, Żaneta Nowak, Karolina Żmuda, Karolina Dudek, Rafał Sułkowski, Natalia Nadkańska i Iwona Kazior.

Gratulacje dla najlepszych!

Skip to content