Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Zaproszenie do Heron Live Hotel dla Laureatów II Powiatowego Konkursu „Zawodowy GPS”

Zaproszenie do Heron Live Hotel dla Laureatów II Powiatowego Konkursu „Zawodowy GPS”

W dniu 07.03.2017r. w ramach nagrody w II Powiatowym Konkursie „Zawodowy GPS” organizowanym przez Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej pod patronatem Starosty Powiatu Limanowskiego Pana Jana Puchały zwycięzcy konkursu z branży hotelarskiej i gastronomicznej: Michał Jawor (Zespół Szkół w Pisarzowej), Julia Dudczyk (Zespół Szkół w Męcinie), Angelika Trzeciak (Zespół Szkół w Przyszowej) wraz z opiekunami zostali zaproszeni do Heron Live Hotel***** w Siennej na 3-daniową kolację z menu szefa kuchni.

Heron Live Hotel***** to luksusowy kompleks znajdujący się w niewielkiej miejscowości Sienna koło Nowego Sącza, malowniczo ulokowany tuż nad brzegiem Jeziora Rożnowskiego.

Wizyta w hotelu rozpoczęła się od przywitania gimnazjalistów i ich opiekunów przez Pana Krzysztofa Małochę Szefa Kuchni Heron Live Hotel***** oraz zaproszenia ich do restauracji Sienna 104 na na 3-daniową kolację, która przygotowywana była na oczach laureatów.

Szef kuchni przygotował i wyserwował poniższe dania:

Poczęstunek od szefa kuchni:

terrina z królika i chutney z gruszki

Danie główne

krem z pomidorów | z grzankami

Danie główne

rostbef | palony ziemniak | konfitura z melona | figa

Deser

pączki | lody różane | sos porzeczkowy

Dzięki gościnności Pana Krzysztofa uczniowie mieli możliwość zobaczenia kuchni wyposażonej w najnowocześniejsze urządzenia. Aby ochłodzić lekko emocje na gimnazjalistów czekał kolejny punkt zwiedzania jakim był taras widokowy, tuż nad brzegiem jeziora, oferujący krajobraz zapierający dech w piersiach. Laureaci konkursu „Zawodowy GPS” mieli szansę zobaczyć również jedną z siedmiu sal konferencyjnych z kompletnym wyposażeniem multimedialnym mieszczących od 15 do 300 osób oraz Live Spa, gdzie znajdują się: gabinet masażu, gabinet kosmetyczny, siłownia, jacuzzi, sauny oraz basen zewnętrzny i wewnetrzny .

Pobyt w Heron Live Hotel***** długo zostanie zapamiętany przez gimnazjalistów. Nagroda ta była cennym doświadczeniem dla laureatów. Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Hotelu Panu Robertowi Kuczajowi i Krzysztofowi Małocha za życzliwość, gościnność oraz poświęcenie swojego czasu dla młodych ludzi, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły i kierunkiem kariery zawodowej.

Skip to content