Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Sukces budowlańców Ekonoma

Sukces budowlańców Ekonoma

W dniu 4 marca 2017r. w Krakowie odbył się etap okręgowy XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W eliminacjach wzięło udział 92 uczniów z 26 szkół z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Technikum budowlane w ZS nr 1 reprezentowało 9 uczniów klas IV. Do finału centralnego zakwalifikowało się czterech uczniów Natalia Czamara, Józef Kucharczyk, Klaudia Tokarz, Mateusz Pajor. Finał odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia w Białymstoku. Pozostali uczniowie również zajęli wysokie miejsca.

Skip to content