Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Konkursu o Puchar Rektora PWSZ – Lider Wiedzy Ekonomicznej

Konkursu o Puchar Rektora PWSZ – Lider Wiedzy Ekonomicznej

W dniu 17.03 odbył się w naszej szkole I etap Konkursu o Puchar Rektora PWSZ – Lider Wiedzy Ekonomicznej na temat „e-Administracja wyzwaniem XXI wieku”.

Uczniowie zmierzyli się z pytaniami zamkniętymi jak również otwartymi. Dodatkowym utrudnieniem były ujemne punkty za złe odpowiedzi. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów: z klasy 1b1 Maria Hutek, z klasy 1b2 Magdalena Mól oraz Kinga Trzópek i z klasy 4b1 Katarzyna Mucha, Jakub Garncarz oraz Kamil Ryś. Do II etapu konkursu zakwalifikował się Jakub Garncarz – gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Skip to content