Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Z życia internatu

Z życia internatu

Młodzież internacka po pierwszych tygodniach organizacyjnych zabrała się do aktywnego działania: dokonaliśmy wyborów do naszej Młodzieżowej Rady Internatu, odbyliśmy spotkanie z przedstawicielem Policji, na którym dowiedzieliśmy się o zagrożeniach środowiskowych w Limanowej.

Nasi nowi koledzy zostali przyjęci do wspólnoty internackiej. „Otrzęsiny” były okazją do zaprezentowania zdolności i talentów naszych nowych kolegów.

Sekcja sportowa MRI zajęła się aktywnością mieszkańców internatu organizując rozgrywki w tenisa stołowego, regularne wyjścia na siłownię szkolną i halę sportową.

Odpowiedzieliśmy na apel MRI i zbieramy książki dla pacjentów szpitalnych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się do akcji.

Skip to content