Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Z życia internatu

Z życia internatu

Europejski kodeks walki z rakiem

Wychowankowie internatu w pierwszy tygodniu kwietnia włączyli się do akcji „Europejski tydzień walki z rakiem”. Młodzieżowa Rada Internatu z pomocą wychowawców opracowała ulotki informacyjne zgodne z zaleceniami Europejskiego kodeksu walki z rakiem. Każdy wychowanek miał okazję zapoznać się z profilaktyką zachorowań na raka. Tej tematyce poświęcona była także gazetka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Pożegnanie absolwentów

Jak co roku w kwietniu żegnaliśmy maturzystów. Młodzieżowa Rada Internatu zorganizowała wieczorek pożegnalny ze słodkim poczęstunkiem. Był to czas na wspomnienia, refleksje, podziękowania, i żeby szczęście dopisywało maturzyści zostali obdarowani słonikami. Wszystkim naszym najstarszym kolegom życzymy powodzenia na maturze i egzaminach zawodowych.

Warsztaty z panią psycholog

18.04.2016 r. zaczęliśmy również spotkania – warsztaty z panią psycholog mgr Anną Pięta. Uczestnicy warsztatów uczyli się odczytywać mowę ciała, jak rozpoznawać emocje czy interpretować gesty.

Skip to content