Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Sukces naszych uczniów!!!

Sukces naszych uczniów!!!

Inwestowanie w wiedzę, zawsze przynosi największe zyski – przekonali się o tym finaliści zorganizowanego już po raz jedenasty Konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”.

Finałowa Gala Konkursu odbyła się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Orkana w Limanowej. Laureaci Konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim” odbierali nagrody za swoje najciekawsze pomysły. Do konkursu zostały złożone 33 prace.

Jak co roku, celem konkursu jest przede wszystkim promocja postaw przedsiębiorczości wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu limanowskiego. Kryterium oceny jest m.in. realność, innowacyjność i dostosowanie pomysłu do potrzeb rynku.

Po ocenie prac komisja wyłoniła laureatów:

I miejsce – Anna Żelichowska i Małgorzata Opioła z ZS w Szczyrzycu za pomysł na biznes: Produkcja Cydru Szczyrzyckiego „Pestka” – opiekun Kazimierz Put.

II miejsce – Angelika Bulanda z ZS Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej, za pomysł na biznes: Mobilna Myjnia Parowa „PAROWÓZ” – opiekun Agata Stochel.

III miejsce – Natalia Pytel i Michał Skwarczek z ZS Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej za pomysł na biznes: FABRYKA DOBREGO NASTROJU- opiekun Elżbieta Kita.

Ponadto komisja konkursowa postanowiła wyróżnić następujące prace:

Kamil Ryś, Jakub Garncarz z ZS Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej za pomysł na biznes: EKOPLAST s.c. – opiekun Katarzyna Kiełbasa

Katarzyna Mucha, Paulina Górska z ZS Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej za pomysł na biznes: Przedsiębiorstwo Usługowe „LIM HEATING”- opiekun Paweł Rapacz

Paulina Deska, Aleksandra Wątor z ZS Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej za pomysł na biznes: SECONDLIFE – opiekun Katarzyna Kiełbasa.

Nauczycielom sprawującym opiekę merytoryczną nad pracami uczniów w konkursie wręczone zostały także dyplomy.

Otrzymali je:

Agata Stochel, Elżbieta Kita, Katarzyna Kiełbasa, Paweł Rapacz, Mariusz Liptak, Grzegorz Grzegorzek, Dariusz Leśniak, Jadwiga Marek.

Dyplomy wśród uczniów otrzymali:

Angelika Bulanda, Natalia Pytel, Michał Skwarczek, Kamil Ryś, Jakub Garncarz, Katarzyna Mucha, Paulina Górska, Paulina Deska, Aleksandra Wątor, Marcin Plata, Daniel Mysza, Magdalena Miśkowiec, Izabela Miśkowiec, Kołodziej Szymon, Pławecki Przemysław, Ewelina Trzópek, Wiktoria Dziedzic, Adam Liszka, Mateusz Mąka, Mateusz Banach, Karol Sroka, Kamil Tomecki, Krzysztof Skalski, Opoka Patryk, Ewelina Słowikowska, Sylwia Słowikowska.

Nagrodę Starosty Limanowskiego za wysoki poziom nadesłanych prac otrzymał Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej.

Jeszcze raz dziękujemy naszym uczniom za wkład włożony w opracowanie swoich pomysłów i życzmy sukcesów w kolejnej edycji Konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”.

Skip to content