Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Podsumowanie wycieczki zawodoznawczej

Podsumowanie wycieczki zawodoznawczej

20 kwietnia 2016r. uczniowie Technikum Hotelarskiego i Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Hotelu Heron Live***** w Siennej.

Celem wizyty było poznanie organizacji i technik pracy poszczególnych pionów m.n.: pracy działu służby pięter, recepcji oraz działu gastronomicznego.

Heron Live Hotel***** położony nad Jeziorem Rożnowskim w miejscowości Sienna niedaleko Nowego Sącza został ostatecznie skategoryzowany na pięć gwiazdek. Heron z angielskiego Czapla jest symbolem przewodnim Hotelu.

Heron Live Hotel***** to połączenie gustownego hotelu z ekskluzywnym spa, oraz wysokiej klasy miejscem na spotkania biznesowe. Znakomicie skomunikowany, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, położony nad samym brzegiem Jeziora Rożnowskiego odpowiada potrzebą osób, które domagają się „czegoś więcej”.

Pani Marta Gałuszka – specjalista ds. marketingu i Jakub Gargas – szef sali Heron Live Hotel*****zapoznali uczniów z tajnikami funkcjonowania obiektu, dokładnie pokazali najważniejsze miejsca hotelu: recepcję, część mieszkalną hotelu, restaurację hotelową, salę konferencyjną, kosmetyczne gabinety Spa oraz salę fitness. Heron Live Hotel***** posiada Marinę do cumowania łodzi. Luksus z 81 pokojami, Gabinetami SPA, siłownią, salami konferencyjnymi na 300 osób i dwoma basenami, trzema lokalami gastronomicznymi w tym jedna kuchnia azjatycka tworzy cały kompleks.

Pełen życia i energii hotel w połączeniu z atrakcyjną i zaciszną okolicą tworzą niezwykłą ofertę.

Wizyta zawodoznawcza umożliwiła uczniom poznanie od strony praktycznej ich zawodu. Młodzież mogła zwrócić uwagę na szeroki zakres obowiązków pracowników, podejmujących pracę w kompleksie hotelarskim i przekonać się, jak szeroko należy rozumieć branżę i jak wiele możliwości daje kształcenie zawodowe.

Opiekę nad uczestnikami sprawowali Nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej.

Uczniowie i nauczyciele życzą kadrze zarządzającej samych sukcesów i pełnego obłożenia przez cały rok.

Skip to content