Konferencja SzOKZ z Panem Janem Puchałą Starostą Powiatu Limanowskiego

Konferencja SzOKZ z Panem Janem Puchałą Starostą Powiatu Limanowskiego

Pana Starostę Jana Puchałę Powitał Dyrektor szkoły Pan Eugeniusz Bogacz. Temat spotkania: „Kompetencje w biznesie”.

W świecie, w którym zmiana jest stanem powszechnym a rynek jest niestabilny, stawiający wciąż większe wyzwania pojawiają się pytania o przyszłość o miejsce w świecie i własną tożsamość uwarunkowaną potrzebami pracodawcy.

Pan Starosta zaprezentował swoją drogę do kariery a także rozmawiał z młodzieżą na temat sukcesu zawodowego, rozwoju powiatu.

Podczas spotkania młodzież zadawała mnóstwo pytań dotyczących wcześniejszej kariery, jak i obecnej pracy na stanowisku starosty oraz wpływie osobowości na prowadzenie biznesu. Pytania dotyczyły wyboru dalszego kierunku kształcenia zawodowego i jego wpływu na dalsze życie.

Konferencja przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.

Skip to content