Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Z życia internatu

Z życia internatu

Charytatywny kiermasz ozdób świątecznych.

To już kolejny raz w dniu 8 grudnia wychowankowie internatu zorganizowali w szkole kiermasz ozdób świątecznych z przeznaczeniem dochodu na wsparcie leczenia chorego 6-letniego Damianka z Poręby Wielkiej. Przygotowaniu ozdób świątecznych towarzyszyła świąteczna atmosfera i duże zaangażowanie całej społeczności internackiej, wychowawców jak również rodziców wychowanków internatu.

Ponad miesiąc wychowankowie internatu motywowani przez Młodzieżową Radę Internatu swój wolny czas wykorzystywali na własnoręczne przygotowanie ozdób. Na kiermaszu znalazły się m.in. koronkowe aniołki, bombki atłasowe, cekinowe, bombki kusudama i inne ozdoby wykonane techniką decoupage, a że były piękne, to prawie wszystkie zostały sprzedane i zebrano kwotę 1174 złotych.

Cieszymy się, że nasza inicjatywa wzbudziła zainteresowanie naszych szkolnych nauczycieli, pracowników i kolegów szkolnych. Dziękujemy. Traktujemy to jako akceptację naszego działania i już dzisiaj zapraszamy na przyszły rok.

Skip to content