Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Spotkanie z przedsiębiorcą Grzegorzem Wroną doświadczonym właścicielem firmy geodezyjnej

Spotkanie z przedsiębiorcą Grzegorzem Wroną doświadczonym właścicielem firmy geodezyjnej

Temat spotkania: Zakładanie działalności gospodarczej w młodym wieku, rozwój osobisty i zawodowy. Inwestowanie w swoją firmę, kontakty interpersonalne i zawodowe.

Możliwości wykorzystania środków z dotacji na rozwój firmy.

Skip to content