Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Z życia internatu

Z życia internatu

Otrzęsiny wychowanków z klas pierwszych

Dnia 26.10.2015r. odbyło się uroczyste przyjęcie 39 pierwszoklasistów do grona mieszkańców internatu. Nowo przyjęci musieli zaprezentować się w programie artystycznym, złożyć przysięgę, po której zostali uroczyście pasowani przez Panią Kierownik, na pełnoprawnych mieszkańców internatu. Było dużo dobrej zabawy, śmiechu i słodkich upominków.

Skip to content