Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Poszukiwania perspektyw na dalszą edukację

10 września maturzyści z technikum i liceum naszego Zespołu Szkół wzięli udział w Krakowskim Salonie Maturzystów – Perspektywy 2015, który miał miejsce w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Podczas targów maturzyści uzyskali szczegółowe informacje na temat ofert uczelni wyższych oraz obowiązujących zasadach rekrutacji. Uczniowie otrzymali bezpłatne egzemplarze Informatora dla Maturzystów Perspektywy 2015 oraz liczne materiały informacyjne i gadżety, których nie skąpiły uczelnie-wystawcy.

Mamy nadzieję, że spotkanie z przedstawicielami uczelni i bezpośredni kontakt ze studentami pomoże uczniom w wyborze kierunku, jaki chcieliby studiować, a co za tym idzie w wyborze przedmiotów zdawanych na maturze.

Wyjazd zorganizowały i opiekunami grupy były pedagożki szkolne: p. Barbara Jabłońska i p. Dorota Żelasko.

Skip to content