Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Nie palę!

Nie palę!

Dnia 29.05.2015 uczniowie limanowskiego Ekonoma mieli okazję wziąć udział w hapenningu, który został zorganizowany z okazji obchodów Światowego Dnia Bez Tytoniu. Tegoroczne hasło kampanii promującej życie wolne od dymu tytoniowego to: „Stop nielegalnemu obrotowi wyrobami tytoniowymi”.

Szkolny klub PCK przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Limanowej zorganizowali na ten dzień sporo atrakcji dla młodzieży, takich jak:

pomiar dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu,
badanie słuchu,
rozdawanie ulotek informujących o skutkach palenia papierosów.
Podczas akcji rozdawane były pyszne jabłka oraz soczki, a także biało-zielone baloniki z hasłem „Nie palę!”

Opiekun wydarzenia: mgr Magdalena Stanik

Skip to content