“Mój sukces zawodowy”

“Mój sukces zawodowy”

Konferencja zorganizowana przez SzOKZ. W konferencji wzięli udział: Starosta Powiatu Limanowskiego Pan Jan Puchała oraz Kierownik Biura Promocji Kultury i Turystyki Pani Justyna Tokarczyk. Gości przywitał Pan Dyrektor mgr Eugeniusz Bogacz.

Temat konferencji: “Mój sukces zawodowy”.

Pan Starosta Jan Puchała zaprezentował drogę do kariery, jak osiągnąć sukces zawodowy i jakie są możliwości uzyskania sukcesu. Mówił, że przedsiębiorczość jest ważna w różnych działaniach życia i wpływa na karierę zawodową człowieka. Prezentował rozwój powiatu, nowe inwestycje, które powstały i będą służyły społeczeństwu, że warto inwestować na naszym terenie. W jakim kierunku powinniśmy iść, jakie kierunki kształcenia wybierać. Młodzież zadawała wiele pytań. Konferencja przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.

Skip to content