Wspomnienia z praktyk

Wspomnienia z praktyk

Młodzież technikum w Naszym Zespole Szkół odbywa praktykę zawodową przewidzianą programem nauczania właściwym dla danego zawodu.

Od wielu lat szkoła ma nawiązany kontakt z wieloma „Przedsiębiorcami” kierującymi hotelami, restauracjami w różnych atrakcyjnych turystycznie regionach Polski, również za granicą. W obecnym roku szkolnym uczniowie Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych, Technikum Hotelarskiego, w zawodzie Kelner zdobywali doświadczenia praktyczne w hotelu „Perła Południa w Rytrze”, Hotelu „ Bukovina” w Bukowinie Tatrzańskiej, w Hotelach, Ośrodkach Wypoczynkowo- Szkoleniowych w Zakopanem, Ośrodkach Wczasowych nad morzem w Mielnie oraz na Krecie.

Młodzież chętnie wyjeżdża na praktyki, zdobywa nowe umiejętności, łączy wiedzę teoretyczną z pracą, nawiązuje nowe znajomości, niejednokrotnie otrzymuje oferty pracy.

Skip to content